The Granny Square.

The Granny Square to kolejne już miejsce, gdzie można znaleźć  wszystko czego dusza szydełkoholiczki zapragnie :)

The Granny Square is another place where you can find everything your heart desires to crochet.

image

Można go określić mianem „Małego raju w wielkim mieście”. A trafiłam na niego zupełnie przypadkiem. Pisząc ostatni post, wrzuciłam w Google Morris and Sons i w „podobnych wyszukiwaniach” trafiłam na The Granny Square.

We can call it „Small paradise in the big city”. I found it by accident, when I was writing last post. I asked Google for Morris and Sons and get similar results with The Granny Square.

Postanowiłam więc spakować aparat i udać się w drogę do kolejnego sklepu z włóczkami. Prawie 40 minut autobusem i byłam na miejscu, gotowa do fotografowania :)

I’ve decided to take my camera and go to the another yarn store. Nearly 40 minutes by bus, and I was ready to take some pictures :)

Sklep jest naprawdę niewielki, za to ma wielką moc. Na początku musiałam się dowiedzieć jak tam wejść, bo drzwi nie miały klamki. A ja bardzo chciałam tam wejść, bo na witrynach znajdowały się takie cudne rzeczy! Po chwili dezorientacji, byłam w środku, a drzwi wystarczyło pchnąć ..

It is a really small stor but it has enormous power. At first I needed to find the way how can I go inside, because the doors didn’t have handle. And I really wanted to go there. On the exposition were so many lovely things! After short confusion, I was inside, and I needed to just push the door.

image

The Grqnny Square jest piękny. Ma niesamowity, właśnie babciny, klimat. Jakby trochę wyjęty z naszej współczesnej epoki. Drewniane regały, dużo poradników o szydełkowaniu i drutowaniu, zapach trochę jak w bibliotece. Czas magicznie się zatrzymuje i nie ma się ochoty wychodzić. Do tego te cuda z włóczki ..

The Granny Square is just beautiful. It has amazing, granny climate. It is just like little away from these days. Wooden shelves, lots of magazines about crocheting and knitting and the smell just like in the library. Time stops there magically and you really don’t want to live this place. And those wonderful things made from yarn ..

image

To jedno z najbardziej klimatycznych miejsc jakie tu znalazłam. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda mi się do niego wrócić :)

This is the one of most atmospheric places that I found here. I hope that one day I’ll be back to this lovely store :)

image

image

image

image

image

image

image

image

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *