„Karuzela” Nintendo i Majora’s Mask (3)

Witajcie w Nowym Roku :) Troszkę mnie nie było na blogu, przez co mam małe opóźnienia w publikacjach. Postaram się nadrobić tych kilka wpisów, w dość krótkim czasie.

Welcome in New Year :) I haven’t been here for a while, so I have some small delay in publishing. I will try to make up for the few entries in a short time.

Mimo iż Nowy Rok już rozgościł się na dobre (choć w moim przypadku jest on jeszcze słabo odczuwalny) to przedstawiam Wam projekt wykonany w okolicach paździenika 2015.

Although New Year is here for a while ( well in fact in my case it is weakly felt), I’m showing you a project that I made in October 2015.

Pomysł z dziecięcą karuzelką nad łóżeczko chodził mi po głowie od wielu miesięcy, jak nie dłużej. Niestety brak odpowiedniego odbiorcy sprawił, że był wciąż w sferze planów. Kiedy dostałam zamówienie na karuzelę (konkretnie postaci na nią) i w dodatku z bohaterami Nintendo, na mojej twarzy pojawił się szeroki uśmiech :) Pozostało mi tylko pogratulować rodzicom i zabrać się do pracy. A oto i efekty :)

Idea about kids carousel over the bed was in my minds like forever. Unfortunately I didn’t have anyone for whom I could do it, so it was still only a plan. When someone ordered that kind of carousel from me, and it was order for Nintendo characters! I couldn’t be much happier. I congratulate for young parents, and started the job. The results you can find below :)

Yoshi

image

image

Gwiazdka / Star

image

image

Oraz główny bohater Mario :) / And the main character Mario :)

image

image

image

A tak prezentuje się cała trójka z Nintendo / And so the trio presents it self

image

image

Mam nadzieję, że karuzela wyszła rewelacyjnie w całej okazałości, ale to już było w rękach rodziców :)

I hope that the whole carousel looks good, but it was in parents hands :)

Ci fantastyczni młodzi ludzie najwidoczniej są fanami Nintendo, tak jak my, więc i za ich zamówieniem popełniłam trzecią (3) Maskę ..

These fantastic young people are fans of Nintendo, just like us, and with theirs order I made another, third Mask ..

image

image

image

Maska nr 3 nie jest maską ostatnią. W kolejce czeka już maska nr 4 z fantastycznej gry Nintendo – Legend of Zelda: Majora’s Mask, ale to dopiero jak wrócę do naszego kraju :)

Mask no 3 it isn’t the last. There’s one more, fourth , that waits for her turn. Because Nintendo game Legend of Zelda: Majora’s Mask is really incredible, I will do the Mask after I’ll back to my country.

Kolejnego wpisu możecie spodziewać się po moim weekendzie, czyli w mój poniedziałkowy poranek a Wasz niedzielny wieczór :) Wciąż to będą zaległości z ubiegłego roku, jednak obiecuję, że pojawi się też wpis, o raju włóczkowym, który tu znalazłam, a do którego się za chwilę wybieram :) O tak!

A new entry you can expect after weekend. It will still be up from last year, but I promise to write here something about yarn paradise which I have found here. Can’t wait to go there :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *