Link i Majora’s Mask

Link i Majora’s Mask powstały jeszcze przed rozpoczęciem planu „Skończyć zaczęte”. Z Linka jestem bardzo zadowolona, ponieważ jest on w całości moim wzorem, który zapisałam :D Maska oczywiście też jest mojego wzoru, ale z jego zapisaniem, cóż mam duże problemy ;)

Link and Majora’s Mask were made before I started my plan „Finish what I’ve started”. I am very happy about Link because it is from very begging to very end my own pattern that I actually wrote down :D Of course mask is from my pattern as well, but whit wright this down, well I have some troubles ;) 

Miałam wielką frajdę z tworzenia Linka i szczerze, i całkiem nieskromnie powiem Wam, że jestem z niego i z siebie bardzo dumna. Miło było stworzyć coś nowego, a nie powtarzać te same wzory :)

I’ve had enormous fun with creating Link, and really immodestly I can say, that I’m very proud of him and of myself. It was so nice to create something new and not repeating the same patterns :) 

Marzy mi się teraz coś zupełnie „swojego” i w głowie mam kilka planów, ale co z tego wyjdzie to zobaczymy za jakiś czas. Na razie tworzy się chusta słynnym już wirusem ;)

I dream about something „mine” and I have some ideas in my head, but what it will be, we will see. For now, I’m crocheting shawl form famous virus stitch ;)

Do zobaczenia wkrótce!

See ya soon!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *