Rainbow sack, czyli kolorowe kwadraty w natarciu

W Sydney galerii handlowych jest więcej niż można to sobie wyobrazić. Prawie każdy subburb ma swoją własną i to nie jakieś byle co, tylko wielki budynek ze sklepami w niezliczonej liczbie. Wiele z nich sie powtarza, są jednak takie, których w całej Australii jest jedynie 17, a nazywają sie Built A Bear Workshop. 

Zajście do jednego z tych sklepów, nie może owocować niczym innym, niż nabyciem wybranego przez siebie misia. No to jesteśmy posiadaczami tęczowego misia, któremu sama włożyłam serduszko, a oboje nazwaliśmy go Ginger. Miś jest misiem podróżniczym, zakupionym z myślą o naszych przyszłych dzieciach, które dostaną Misia, który zwiedził świat.

I tu właśnie powstał pomysł na coś, w czym Ginger miałby podróżować, żeby się za bardzo nie brudził. Do tęczowego misia powstał wspaniały, tęczowy worek, z tęczowymi pomponami na końcach sznurków ściągających.

image     image

Worek wykonany jest oczywiście metodą granny square, które pokochałam milością odwzajemnioną, ponieważ robi mi się jest super lekko i przyjemnie. Podstawą jest mandala zrobiona ze 156 hdc, do której przymocowane zostało 10 kwadratów w kolorach tworzących tęczę. Ogólnie worek składa się z 40 kwadratów, okrągłej podstawy, oraz sznurka z pomponami :) myślę, że Ginger w trakcie podróży, czuje się w nim rewelacyjnie :))

imageimage