SPONGEBOB !!

W ostatnim czasie kolor żółty zdecydowanie dominuje w moich pracach. Minionek, Jake z „Pory na Przygodę”, no i SpogeBob, który dziś dołącza do tej grupy. Przyznam, że jak nigdy, miałam strasznie pod górę w jego wykonaniu. Podstawowym problemem był brak żółtej włóczki w mojej włóczkarni, a ta akurat, jako jedyna, posiada dany rodzaj nitek. I tak mój KanciastoPorty leżał zaczętky w zapomnieniu ponad 2 tygodnie.

Jak tylko dorwałam włóczkę w sklepie, od razu zabrałam się za kończenie tej niesamowicie wielkiej przytulanki :) Jak do tej pory to największa zabawka jaką zrobiłam i jestem z niej super zadowolona :))

Przedstawiam Wam mojego SpongeBoba KanciastoPortego!!

IMG_9666Wykonany jest standardowo z włóczki która się nie mechaci, jest duży. Ma 26 cm wysokości bez nóżek (40 cm z nóżkami), jest szeroki na 19 cm,a jego bok mierzy 5 cm. Ogólnie jest niesamowitą przytulanką, która dzięki wypełnieniu poduszkowemu jest niesamowicie puchata i miła w dotyku. Taka w sam raz do przytulania :))

IMG_9672        IMG_9673

SpongeBob idealnie nadaje się na prezent nie tylko dla małych :) Starałam się bardzo, żeby wyglądał jak oryginał i mimo małych różnic myślę, że mi się to udało :)

IMG_9674        IMG_9694

IMG_9695        IMG_9699

Spongeboba możecie zamówić tutaj: Allegro

Całkiem zapomniałam pokazać Wam jak on jest duży :) naprawiam swój błąd :)

IMG_9715